Aplikacja Mindtripper Lite - czym jest? To instalowany na smartfonach oraz tabletach z Androidem program, który gdy go uruchomisz i znajdziesz się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie (np. przy jednym z obiektów tworzących ścieżkę edukacyjną), wyświetli ciekawostkę, informację, treści edukacyjne dotyczące właśnie tego miejsca.
Bezpłatny program Mindtripper Lite zainstalować można ze sklepu Google Play (-już wkrótce!) lub ręcznie.

Wymagania techniczne:
-smartfon z systemem Android 5 lub nowszym,
-obsługa lokalizacji GPS,
-dostęp do Internetu.

Instalacja aplikacji Mindtripper Lite


Prosimy wyszukać w sklepie Google Play aplikację Mindtripper Lite używając hasła mindtripper. Przy instalacji należy zezwolić aplikacji na korzystanie z lokalizacji GPS.

...lub...

1. Należy pobrać program Mindtripper Lite wpisując w przeglądarce internetowej adres:
www.wcee-ekospacery.pl/mndtr.apk
2. Proszę uruchomić pobrany plik (w panelu powiadomień Android lub w aplikacji Moje Pliki -> Historia pobierania).
3. Należy zezwolić urządzeniu na instalację pliku pochodzącego z nieznanego źródła (w trakcie procesu instalacji lub wybrać: Opcje -> Bezpieczeństwo -> zaznaczyć "Nieznane źródła").
4. Proszę potwierdzić warunki instalacji programu klikając "Dalej".
5. UWAGA! Do przaidłowego funkcjonowania aplikacji mobilnej niezbędne jest udzielenie jej dostępu do lokalizacji GPS! Nie zbieramy żadnych danych lokalizacyjnych, aktywacja tej ikonki wymagana jest przez system i jest od nas niezależna.
6. Jeśli przy pierwszym uruchomieniu aplikacja sama się wyłączy- uruchom ją ponownie, na niektórzych urządzeniach wymaga ona resetu.
7. W przypadku ręcznego zezwolenia na instalację pliku z nieznanego źródła zalecamy ponowne wykonanie pkt. 3 odznaczając pozwolenie na instalację plików z nieznanych źródeł.